.

<<  Firma Profili  >>

.

ZAFER DÖKÜM;  Pik, Sfero ve Çelik Döküm imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız döküm sektöründeki 26 yıllık tecrübesiyle 1987 yılında faaliyetine başlamış olup, çağdaş ve sağlıklı yaşam şartlarında çevreyi, çalışanlarını ve müşteri çıkarlarını gözeterek sektörde zirveye ulaşmış, döküm sektörüne profesyonel çözümler üretmiş ve sunmuştur.

Firmamız 1000 m²' kapalı alanda  üretim faaliyetine devam etmektedir.

Sektörde ismimizden güvenle söz ettirebilmek amacıyla konusunda öncü ve tercih edilen firma olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun kaliteli ürünlerin üretimini yapmak ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine rehber edinerek sürekli iyileştirmeyi bütün birimlerinde hayata geçirmek için gayret göstermektir.

Günümüz teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek yılların verdiği tecrübeyi ürüne dönüştüren ve kalitesinden ödün vermeden sektördeki değişime ve gelişime öncülük ederek rekabette önemli avantajlar sağlayan bir firma haline gelmiştir.

İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sıralayacak olursak;

Çelik Döküm, Pik döküm ve Sfero Döküm, Değirmen Makinaları döküm parçaları, Tarım makinaları döküm parçaları, Döküm hidrolik ekipmanları ve Vinç döküm parçaları, Otomotiv döküm parçaları, Sanayi Makinası döküm parçaları, Asansör ve Dalgıç pompa döküm parçaları, İş Makinaları döküm parçaları,
Özel Sipariş ve Özel döküm ürünler

Misyonumuz,

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı  her zaman kaliteli ürünlerle memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir döküm  şirketi olmak.

Vizyonumuz,

Döküm sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak firmamızın  aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamaktır.

.
 

İbrahim Kürkçü ve Oğulları